RADOSTNÝ POBYT v MAROKU

Marec 26 - Apríl 4 / 2023 

Necítite vo svojom živote ľahkosť, radosť a hľadáte inšpiráciu a motiváciu? Chcete sa otvoriť novým možnostiam, ale nemáte na to energiu? Prajete si posilniť svoje sebavedomie, sebalásku, starostlivosť o seba a získať plný potenciál a životnú silu? Túžitesi začať užívať život a nie lenho  prežívať? Tak poďte s nami a ERIKOU BACH do Maroka.
Program MINDFULLNESS bude naplnený praktizovaním vďačnosti pomocou denníka vďačnosti, ktorý každý z vás dostane ako darček, ako aj súborom dychových cvičení, krátkych meditácií, vizualizácií, extatického tanca, cvičení mindfulness, koučovacích techník, práce so zámermi, ako aj zdieľaním v skupine.
Spoločne vytvoríme krásny bezpečný priestor.
Kombináciou jednoduchých relaxačných techník, pohybu a tanca prebudíme svoje vnútorné dieťa a naučíme sa, ako môžeme načerpať energiu, stabilizovať sa a naučiť sa tešiť z maličkostí.
Naučíme sa, ako sa postaviť na prvé miesto, starať sa o seba a prijať sa takí, akí sme. 
Naladíme sa na svoju ženskú tvorivú energiu a užijeme si zaslúžený odpočinok, ktorý každý z nás veľmi potrebuje, aby mohol bez problémov fungovať v každodennom živote a zachovať si radosť a perspektívu. 
Dni budú tematicky zamerané, každý deň na inú tému: budeme sa venovať témam ako sebadôvera, sebaúcta, láska, hojnosť, ľahkosť, radosť, jednota, sloboda, vďačnosť.

Objavíte marockú ríšu zmyslov, vôní, esencií a aróm z celého sveta.  Exkluzívny program pod vedením skúsenej business life lektora ERIKA BACH

Životný kouč, obchodný mentor a marketingový manažér. Jej najväčšou vášňou je objavovať dary jej klientov, odhaľovať ich potenciál a "nakopnúť" ich, aby si plnili svoje sny v podnikaní aj mimo neho. Rád pomáha ľuďom zamerať pozornosť na to, čo ich robí v živote šťastnými, a posúvať ich od maličkostí k veľkým cieľom, ktoré chcú v živote dosiahnuť. Do svojich koučovacích sedení vnáša ľahkosť, radosť, nadhľad a poriadok, pričom empatia jeji vlastná. 


Vytvorila denník My Gratitude Journal, ktorý podporuje ľudí na ceste k pozitívnejšiemu vnímaniu seba a svojho okolia. Vďačnosť je skratka k láske, vďačnosť je spôsob, ako manifestovať to, čo v živote chceme. Každý má možnosť vytvoriť si takú realitu, akú chce. Každý z nás si zaslúži, aby sa jeho jedinečnosť premenila na splnený životný sen.
Objavila  cestu, na ktorej  nasledovala samu seba, svoju vnútornú ženskú tvorivú silu. Sila, ktorá je ukrytá v každom z vás.

www.erikabach.cz