HARMONIZÁCIA Z PRIESTORU SRDCA  
Alishia Gajič & Lenka Balanc

Máj 2 - 12 / 2023 (10 nocí)

Frekvencie plné hojnosti, blaha, naplnenosti a Slnka. Pocestujete s nami do Maroka a vyživte  svoje bunky touto životodarnou esenciou! Doprajte si
Harmonizačný pobyt pre všetkých - ženy i mužov, ktorí chcú vo svojom živote viac. Viac hojnoti, viac lásky, viac poznania a viac múdrosti.
Čaká nás komplexný program na prijatie všetkých darov, ktoré nám ponúka sám život.

Máte pocit, že sa stále ponáhľate?  Staráte sa v prvom rade o druhých a nezostáva vám čas a energia pre vás? Máte často pocit, že presahujete sami seba?  
Tak si len predstavte, že sa zastavíte bez výčitiek a  pokojne sa usadíte  vo svojom tele, prijmete sa s láskou a s vďačnosťou.
Tento pobyt je nastavený tak, aby ste mali priestor sa o seba starať v láske a pozornosti, bez náhlenia. Tak aby ste dovyžili seba na všetkých úrovniach mysle, duše a tela. A s plnou chuťou sa následne vrhnúť do všetkých tých úžasných zážitkov, ktoré sú pre Vás pripravené.

 

 

| Objavíte marockú ríšu zmyslov, vôní, esencií a aróm z celého sveta.  

Exkluzívny program pod vedením dvoch skúsených lektorov. A na čo sa môžete tešiť?

- usadenie sa v tele, pocit ukotvenia a výživy 

- transformácia vnímania v pohybe bez tlaku, sily a intenzity

- sledovanie energie z priestoru srdca s cieľom obnoviť bunkovú pamäť, proces uvoľnenia traumy a aktivácie hravosti a zábavy, sebadôvery, veľkoleposti, jemnosti a vnútornej sily

- aktivácia superživota, hojnosti a bohatstva - certifikovaný telesný proces, ktorý si sami vyskúšate, vyživíte a môžete ho ďalej praktizovať vo svojom živote

-  otvorenie sa životu, možnostiam, darom a dôvere

 Zažijete nový rozmer vo vašom tele, pocit, na ktorý nebudete chcieť zabudnúť Pozývame vás na cestu do MAROKA, ktorá vám zmení život...

Lenka BALANC dipl.um.

Lenka BALANCOVÁ má viac ako dvadsaťročné skúsenosti v tejto oblasti, je tanečnicou a lektorkou mnohých pohybových foriem všetkých generácií. 
Väčšinu svojej práce venuje VEDOMÉMU POHYBU, ktorý sa zameriava na vyrovnávanie telesnej nerovnováhy. Zameriava sa na prepojenie tela s mysľou s dôrazom na prístup k pohybu, ako aj k sebe samému. 
Vždy je možné začať žiť v láskavosti k svojmu telu, svojim túžbam, želaniam, potrebám a pocitom. Nie prežiť, ale žiť svoj jedinečný životný príbeh.
"Verím, že cvičiť a tancovať môže každý, len treba vedieť ako. Cieľom mojich hodín nie je hrať, ale starať sa. Ten krásny pocit, keď sa naozaj usadíte. Dávam si veľký pozor, aby som rešpektoval svoje vlastné schopnosti a hranice.

Doc. Mgr. Alishia Gájič

Kompletné poradenstvo v rámci skúseností s biorezonanciou v oblasti frekvenčnej naturopatie na profesionálnej úrovni v súlade s celostnou výživou podľa aktuálnych potrieb organizmu. Využíva dlhoročné skúsenosti z naturopatie, poznatky z fyzioterapie, svaly z profesionálnej praxe športového a výživového trénera, ako aj orgány z pohľadu "východnej" medicíny, podľa tradičnej čínskej medicíny.
Jej cieľom je, aby sa klient cítil lepšie a lepšie nielen po zdravotnej stránke so skvelými výsledkami, ale hlavne, aby telo dosiahlo harmóniu v týchto troch oblastiach: fyzickej, mentálnej a emocionálnej. 
Táto harmónia je najdôležitejšia! Nielen pre seba, ale aj pre celú našu rodinu a životné prostredie. Takáto energia totiž odráža len spokojnosť a najlepšiu spätnú väzbu.

| NÁŠ PROGRAM
Dokonalá kombinácia 8 spoločných voľných dní a 2 výletov. Toto  všetko  spolu zažijeme počas nášho 10 dňového pobytu

Prílet do krajiny zázrakov

DEŇ 1 ~ Marhaba. Buďte srdečne vítaní.

Odlet je z Prahy, skupina sa stretne 2,5 hodiny pred odletom. Spoločné odbavenie, príílet do MAROKA e v ten istý deň.  Cesta z letiska do nášho riádu trvá približne 3,5 hodiny. Ubytujeme sa, zaplávame  si v bazéne a potom nás čaká prvá spoločná večera.

Objavujeme krásy Agadiru

Deň 2 ~ berberské trhy,stará medina. Celodenný výlet

Medina v Agadire, kde navštívite slávny Souk El Had a trh Inezgane s množstvom obchodov.

 

Bezstarotné dni v našom rezorte

8 dní - spoločný a voľný program 

Deň začnete ranným cvičením s Lenkou od 7:30 do 8:30, po ktorom budú nasledovať raňajky do 10:00. Čakajú Vás dni plné Slnka, dobrého jedla, masáží, bazéna, oceánu a dlhej pláže. Popoludňajší program s Alishou bude od 17:30 do 18:30 a potom spoločná večera v rezorte. Počas pobytu budú možné výlety, počas výletov nie je program. 

 

Bislama. Zbohom, až kým sa opäť nestretneme.

Deň 10  ~ Raňajky a odchod z Maroka

Doprajte si posledné raňajky v krajine krásy a kontrastu predtým, ako Vás Váš súkromný šofér odvezie na letisko. V skutočnosti po 10  dňoch avšak na základe prežitých zážitkov sme tu strávili skoro mesiac. Naším želaním je, aby ste odišli s vedomím, že samotná cesta je cieľom
Po raňajkách  skorý odchod z letoviska na letisko. Cesta autobusom trvá 3,5 hodiny a tri hodiny pred odletom je potrebné sa odbaviť na letisku. Let do Viedne trvá 4 hodiny.

| ČO SPOLU ZAŽIJEME
Pozývame Vás na cestu, ktorá zmení Váš život....

Ranný program s Lenkou BALANC dipl.um.

vedomý pohyb  •  dýchacie techniky. • prijatia druhu.•znovuobjavenie lásky k pohybu.• meditácia.  • muzikoterapia • flexibilita a sila tela

Popoludňajší program s Doc. Mgr. Alishia Gájić

Fyzikálne procesy • Kto ste?• Koľko jasnosti môžete mať sami so sebou? • aktivácia finančného vedomia • rozšírenie radosti z priestoru srdca• rozsvieťte sa a prijmite sa s láskou k sebe samému • nakopnite sa k životu!

Výlet - Tradícia a história mediny v AGADÍRE

Keď na chvíľu opustíte nádherné pláže pri oceáne, už po 40 minútach jazdy autobusom sa ponoríte do tajomstiev AGADIRU a jeho mediny prostredníctvom stále živého odkazu predkov. Budete sa túlať úzkymi uličkami, navštívite slávny Souk El Had a trh Inezgane s množstvom obchodíkov, kde nájdete skutočné poklady.
Navštívite miesta, kde remeselníci pracujú priamo vo svojich obchodoch a veľmi radi vám ukážu svoje najvzácnejšie výrobky. Krásne berberské šperky, zmesi voňavých parfumov a korenín, ručne vyšívané šaty, typické marocké topánky babouche, kožené kabelky, majstrovsky tkané lampy a tradičné berberské koberce.
Pocítite pravú kultúru obchodníkov s všadeprítomným dohadovaním o všetkom a o ničom, ktoré preverí vaše hranice.

Lekcia  surfovania - vyskúšajte surfovanie pre začiatočníkov

Surfovanie je zábava a my Vám pomôžeme vám začať. So správnymi inštruktormi vás presvedčíme, že to dokážete aj vy. Naučíte sa základnú techniku, ktorá vám umožní napredovať a samostatne surfovať. Väčšina študentov sa dokáže prvýkrát postaviť na surf už na konci prvej hodiny. Zlepšovanie techniky je však celoživotná cesta. Surfovanie si môže užiť každý bez ohľadu na vek alebo predchádzajúce skúsenosti. Musíte jednoducho veriť v seba, vo svoje neobmedzené schopnosti a možnosti.

| NAŠE UBYTOVANIE
Unikátny Eco Spa resort

Paradis Plage je kúsok raja. Nachádza sa medzi pohorím Atlas a krásnou piesočnatou plážou, ktorá sa tiahne na kilometre. Tento ECORESORT ponúka udržateľný dovolenkový zážitok so zodpovedným  prístupom k životnému prostrediu.
Nachádza sa len niekoľko kilometrov severne od Agadiru a je oázou pokoja ďaleko od ruchu mesta. Zažijete tu relaxačnú dovolenku na pláži, kde si môžete vychutnať množstvo aktivít, ako je joga a surfovanie alebo upokojujúce masáže, kúpele, vírivku, bazén a tiež tropické záhrady priamo na pláži. 

 

Prečo milujeme Paradis Plage

| BIO kuchyňa a miestne produkty

Bohatstvo chutí marockých jedál spočíva v zdravej, čerstvej a voňavej kuchyni, ktorá sa skladá najmä z ekologických produktov z miestnych fariem. Vďaka blízkosti priľahlej rybárskej dediny sa uprednostňujú aj čerstvé ryby, ktoré každé ráno privážajú malé rybárske lode. Šéfkuchár neustále vyhľadáva miestne a ekologické produkty, aby rezort ponúkal len tie najlepšie a najčerstvejšie suroviny. 
Vitamínové raňajky
Na raňajky si pochutnáte na ovocí plnom vitamínov, müsli, čerstvo vylisovaných džúsoch, granátových jablkách, opunciách a inom regionálnom ovocí v závislosti od sezóny. Špecialitou sú aj marocké palacinky s medom s medom z berberských liečivých rastlín.

Prečo milujeme Paradise Plage 

| Paradise Yoga Shala 

Každý deň pri východe a západe slnka vás v tomto očarujúcom prostredí čaká bohatý program, počas ktorého si môžete vychutnať upokojujúci šum vĺn s výhľadom na oceán. V tomto krásnom priestore zharmonizujete svoje telo, celkovú vitalitu a vnútorný pokoj. 

Prečo milujeme Paradise Plage 

| Paradise Wellness Svätyňa

PARADISE ECO SPA spája starostlivosť marockej orientálnej tradície s tradičným umením blahobytu z celého sveta a ponúka vám kompletnú ponuku a cielené programy, ktoré splnia vaše potreby a uspokoja všetky vaše túžby.
Naše ošetrujúce rituály sprevádzajú tie najlepšie lokálne produkty s prírodnými účinnými látkami, ktoré sa zbierajú s rešpektom k životnému prostrediu a ľuďom, aby boli optimálne účinné: pomarančový kvet, čierne mydlo, arganový olej, Ghassoul, šafran, ruža, med, bambucké maslo, červený, čierny, biely alebo zelený čaj... 

Prečo milujeme Paradise Plage 

| Luxusné Premium Suite izby

Z izieb sa naskytá nezabudnuteľný výhľad na Atlantický oceán, záhradu a bazén. Sú dostatočne priestranné ( 72m2) a majú spálňu,obývačku  posedenie na terase.

DETAILY & CENY & PODMIENKY

Tento  11 -dňový plne sprievodcovaný  pobyt slovensky hovoriacim sprievodcom  je pripravený tak,aby ste si mohli užiť svoje cestovanie a výlet naplno a nemuseli  sa starať o žiadne detaily. Náš krásny hotel, vynikajúce miestne jedlo a detailne pripravený program je preverený spoločnosťou Aromi Travel tak,aby vám poskytli ten najlepší autentický marocký zážitok.

• 11 dní / 10nocí
• Cena pobytu: 2800 EUR ( 67.000 CZK )  a 420 EUR (10.000 CZK) LETENKA
• Záloha na pobyt: 1900 EUR (45.000 CZK)
• Max  počet hostí: 14

 

JE ZAHRNUTÉ V CENE:

•  všetky transfery počas pobytu
•  spiatočná letenka Praha- Marrakech - Praha
• 8x ubytovanie 
• 8x raňajky
• 8x večere
• AGADIR- výlet podľa programu
• Lekcia surfu - výlet podľa programu
• obajvovanie miestnej kuchyne, kultúry, spirituality, lokálnych remeselníkov, apoték a miestneho  poľnohospodárstva
• sprievodca počas celého pobytu
• Program s Alishiou Gajič a Lenkou Balanc

NIE JE ZAHRNUTÉ V CENE:

• cestovné poistenie (povinné) - 135 CZK/ osoba
• miestne poplatky 2,50 Eur / osoba / noc
• obedy mimo stanovené dni
• vstupy, výlety počas vášho „voľného“ času, všetky vaše nákupy, alkohol

** AT si vyhradzuje právo zmeny programu zájazdu.

Ak si chcete rezervovať svoje miesto, zavolajte na číslo +421 902 918 832, alebo pošlite e-mail na adresu adina@aromitravel.com. Počet účastníkov je obmedzený, preto si čo najskôr zarezervujte svoje miesto a dátum.

Zarezervujte si miesto

OSLAVUJ NAPLNO ŽIVOT. TEŠ A ZO SVOJHO TELA. VYCHUTNÁVAJ S ROZKOŠOU POZEMSKÉ DARY - DARUJ SI VŠETKO, PO ČOM TVOJE SRDCE TÚŽI. NEPÚTAJ VŠAK K TOMU SVOJU DUŠU.