BODY & MIND POBYT v JORDÁNSKU
Iva Barnincová

Marec 17 - 24 / 2023 (8 dní / 7nocí)

UMENIE STARAŤ SA O SEBA - joga a prirodzený pohyb, tematické workshopy, individuálny koučing, priateľstvá a úchvatné výlety.
Doménou tohto transformačného pobytu je holistický prístup. Niečo v mojom živote mi nevyhovuje? Chcem sa cítiť radostnejšie? Túžim po vnútornej slobode? Príďte to zmeniť. 
Dynamika života sa vtláča do celého nášho tela a ovplyvňuje naše vnímanie, postoje a kvalitu života. Sebapoznanie a starostlivosť o seba sú základnými "umeniami" pre šťastný a spokojný život.

S láskavou pozornosťou a uvedomením si vlastnej odlišnosti a jedinečnosti nachádzame sféru životných možností. Odpojíme sa od minulosti, necháme budúcnosť v tichu a nájdeme priestor medzi myšlienkami TU A TERAZ. Prameň lásky k sebe samému a k celému životu.
Ríša Ďalekého východu je priestorom pre všetko, čo treba napojiť, objať a poslať ďalej, čo umožňuje zažiť nečakané momenty objavov. Prácou na sebe otvárame priestor blaženosti a časom prirodzene "nakazíme" aj svoje okolie. Svojou vnútornou zmenou meníme svet.
Zážitková cesta " k sebe"  je vhodná pre ženy, ktoré sa rozhodli žiť WOW život.

|  Jordánsko to sú majestátne ruiny, zabudnuté civilizácie, nespočetné divy a dychberúca príroda, ktoré nás určite zastaví v úžase.

Exkluzívny program v krajine svetla pod vedením vynikajúceho lektora. A na čo sa môžete tešiť?

  1. 5 dní pohybových lekcií ráno pred raňajkami a popoludní pred večerou. Integrácia jogovej terapie, vývojovej kineziológie, Feldenkraisovej metódy a ďalších pohybových aktivít na podporu vnútorného dialógu a citlivosti voči sebe samému

  2. 1 tematický 120-minútový workshop a zdieľanie v skupine. Ako hospodáriť s vlastnou energiou. Je to akt vôle, vytrvalosti a tiež osvojenie si nových návykov.

  3. Individuálny koučing. Toto magické miesto podporuje sebapoznávanie a hlbokú vnútornú prácu. Ak cítite toto volanie, využite starostlivosť kouča pre telo a myseľ. Zmeniť svoj život alebo všetko je možné :-).

  4. Celodenný výlet do PETRY.  V srdci pohoria Šar spoločne objavíme siedmy div sveta. Skalné mesto PETRA je vytesané z pieskovca a stavby nesú prvky egyptského, gréckeho a rímskeho štýlu.

  5. Nové skúsenosti. Množstvo nádherných chvíľ, nových priateľstiev a pôžitkov pre telo, myseľ aj dušuDarček

  6. Plus DARČEK v podobe denníka a taštičky  LOVE & BODY & MIND

IVA BARNINCOVÁ

- je milovnica  života vo všetkých jeho podobách

- je tréner pre telo, myseľ a vyššiu životnú podstatu

- s láskavou pozornosťou vedie ľudí k dôvere v prirodzenú inteligenciu ich tela.

- zbožňuje nedokonalú dokonalosť

- jej vášňou je pomáhať, ponoriť sa do vnútorného pokoja a byť vo svojej tvorivej sile a energii.

- je spoluzakladateľka nadácie LA VIDA LOCA, lektorka programov pre mladistvých vo väzení, realizátorka pohybových pobytov v Českej republike a v zahraničí

www.lovebodymind.cz

| NÁŠ PROGRAM
Dokonalá kombinácia spoločných voľných dní pri Červenom mori a výletu do PETRY. Toto  všetko spolu zažijeme počas nášho 8 dňového pobytu.

Prílet do krajiny zázrakov

DEŇ 1 ~ Marhaba. Buďte srdečne vítaní.

Odlet je ráno z Viedne, stretneme sa tri hodiny pred odletom pri registračnom pulte. Do Jordánska prilietame o 14.00 miestneho času.. Z letiska sa do rezortu dostaneme približne za hodinu. Potom sa ubytujeme, relaxujeme, večera. V deň príchodu a odchodu nie je spoločný program.

Bezstarostné dni v našom rezorte

5 dní - spoločný a voľný program 

 RELAXÁCIA V STREDISKU
Deň sa začíname o 7.30 hod. 60-minútovou lekciou jogy a potom budú nasledovať raňajky do 10.00 hod. Vo voľnom čase sa môžeme venovať aktivitám v rezorte, alebo len tak relaxovať. Čakajú Vás dni plné Slnka, dobrého jedla, masáží, bazéna, oceánu a dlhej pláže. Popoludňajší skupinový program a potom spoločná večera.Počas pobytu budú možné výlety, počas výletov nie je program. 

Objavujeme krásy PETRY

1 deň ~  Skalné mesto PETRA  a slávna Al Khazneh  

Po raňajkách odchod o 8.00 hod. na celodenný výlet do PETRY.  V srdci Šarišských hôr, v údolí Vádí Músa, navštívime siedmy div sveta, skalné mesto PETRA. Je vytesaný z pieskovca a jeho budovy nesú prvky egyptského, gréckeho a rímskeho štýlu. Toto archeologické nálezisko sa spomína aj v Biblii, takže jeho história je dlhá a veľmi pestrá. Táto oblasť mala pôvodne slúžiť ako posvätné pohrebisko na rozhraní troch údolí Wadi al-Arab. Postupom času sa však ukázalo, že poloha mesta je okrem iného ideálna pre obchod a niekoľko storočí bol obchod dokonca hlavnou činnosťou. Toto obdobie ukončila až séria niekoľkých ničivých zemetrasení a obyvatelia mesto opustili. Zostali len beduíni, ktorí mesto dlho skrývali pred svetom. Aj Petra bola dlhé roky ukrytá pod pieskom a nie je prekvapujúce, že sa na istý čas vytratila z povedomia ľudí. Trvalo niekoľko rokov, kým si archeológovia uvedomili, že vlastne šliapu po pamiatke veľkého historického významu.
Výlet zahŕňa všetky vstupné poplatky, obed a anglicky hovoriaceho sprievodcu. Návrat okolo 19.00 hod. V deň výletu sa neuskutoční žiadny spoločný cvičebný program.

Bislama. Zbohom, až kým sa opäť nestretneme.

Deň 8  ~ Raňajky a odchod Jordánska

Raňajky, balenie, check-out a odchod na letisko. Na letisku budeme 4 hodiny pred odletom. Odchod okolo 9.00, odchod o 13.25. V skutočnosti po 8 dňoch avšak na základe prežitých zážitkov sme tu strávili skoro mesiac. Naším želaním je, aby ste odišli s vedomím, že samotná cesta je cieľom.

| ČO SPOLU ZAŽIJEME
Pozývame Vás na cestu, ktorá zmení Váš život...

Prečo Jordánsko s IVOU Barnincovou?

Iva: Celý život ma fascinuje múdrosť ľudského tela ako celku. To všetko je zahalené duchovnosťou, ktorej sa ani nesnažím rozumieť :o) Prežívam a užívam si s úctou ku všetkému prichádzajúcemu. Čím viac sa ponáram do neznáma, kde pozornosť nie je uväznená časom, priestorom a hmotou, tým slobodnejšie sa cítim.
Mojím cieľom je vedieť reagovať na prichádzajúce podnety bez ujmy. Zachytiť prítomnosť a byť pripravený na ďalšie životné skoky a zážitky. Už sa neviem dočkať, čo ma čaká :o)
Vďačnosť a pokora na každej mojej štartovacej čiare.

Verím, že celoživotný projekt JW / Kto SOM JA / môže liečiť a umožniť pochopenie projektu MY. Skúmaním, pozorovaním, akciou a reakciou, vnútorným rozhodnutím... môžeme preniknúť do iných oblastí života. Niekedy nechajte veci tak, ako sú, nechajte ich, nech sa stanú.

Okrem spoznávania Jordánska sa budú konať pravidelné pohybové kurzy, tematické workshopy, meditácie na brehu Červeného mora a zdieľanie v bezpečnom ženskom kruhu. Spoločná energia, ticho a jedinečnosť okamihu nás podporia vo všetkom, čo si dovolíme. 

Holistický prístup:
Pohybové kurzy / kombinácia jogy a iných pohybových smerov. 
Mind - tematické workshopy a prípadne individuálne koučovanie. Nástroje sebarozvoja pre každodennú prax. 
Duša - zdieľanie priestoru s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Jedinečná inšpirácia a pokoj, vnímanie, hýčkanie a radosť.

V Jordánsku vystúpite zo svojho "bežného" života a zmeníte všeobecný rytmus na svoj vlastný. Inšpirujete sa k novým veciam vo svojom živote a možno sa dokonca odhodláte k zásadnejším krokom. WOW. Som nadšená a poctená, že môžem byť s VAMI. 

| NAŠE UBYTOVANIE
GRAND TALA BAY RESORT AQABA ***** 

Rezort sa nachádza na pobreží Červeného mora a má dva bazény. Jeden vyhrievaný a jeden nekonečný bazén s výhľadom na more. Ponúka tiež zariadenia na vodné športy, súkromný úsek pláže, slnečníky, ležadlá a plážové kreslá. 
V reštaurácii Aziab s panoramatickým výhľadom na Červené more sa podávajú regionálne a medzinárodné špeciality, ktoré si môžete vychutnať pod holým nebom. Sunset Bar ponúka koktaily, víno a ľahké občerstvenie. Celý areál je úplne nefajčiarsky. 
Keďže hotel sa nachádza na pobreží Červeného mora, koralové  útesy sú na dosah.

 

DETAILY & CENY & PODMIENKY

Tento 8 -dňový  je pripravený tak,aby ste si mohli užiť svoje cestovanie a výlet naplno a nemuseli  sa starať o žiadne detaily. Náš krásny hotel, vynikajúce miestne jedlo a detailne pripravený program je preverený spoločnosťou Aromi Travel tak,aby vám poskytli ten najlepší autentický marocký zážitok.

• 8 dní / 7 nocí
• Cena pobytu: 1650 EUR ( 39.000 CZK )  a 170 EUR (4.000 CZK) LETENKA
• Záloha na pobyt: 850 EUR (20.000 CZK)
• Max  počet hostí: 10

 

JE ZAHRNUTÉ V CENE:

•  všetky skupoinové transfery počas pobytu
• 7x ubytovanie 
• 7x raňajky
• 7x večere
• PETRA- výlet podľa programu
• obajvovanie miestnej kuchyne, kultúry, spirituality, lokálnych remeselníkov, apoték a miestneho  poľnohospodárstva
• PETRA- výlet podľa programu
• Bohatý program s IVOU BARNINCOVOU, celkom 9 jogových lekcií
• Kompletné kurzovné za všetky jogové lekcie
• Workshop - Hospodárenie so životnou energiou vrátane pracovných listov
• osobný darčk LOVE BODY MIND

NIE JE ZAHRNUTÉ V CENE:

• spiatočná letenka ( spoločnosť RYANAIR) cena približne 170 EUR (4.000 CZK) 
• cestovné poistenie (povinné) - 135 CZK/ osoba
• miestne poplatky 2,50 Eur / osoba / noc
• obedy mimo stanovené dni
• individuálne konzultácie  - po dohode s  Ivou, zvýhodnená cena pre tento pobyt 65 EUR ( 1500 Kč)  / 60 min
• vstupy, výlety počas vášho „voľného“ času, všetky vaše nákupy, alkohol

** AT si vyhradzuje právo zmeny programu zájazdu.

Ak si chcete rezervovať svoje miesto, zavolajte na číslo +421 902 918 832, alebo pošlite e-mail na adresu adina@aromitravel.com. Počet účastníkov je obmedzený, preto si čo najskôr zarezervujte svoje miesto a dátum.

Zarezervujte si miesto

ROZPOMEŇ SA NA TO, KTO SI. SI NEKONEČNE VZÁCNA BYTOSŤ - MILOVANÁ CELÝM VESMÍROM. SI JEDINEČNÁ A MOCNÁ ENERGIA NAJVYŠŠIEHO ZDROJA. CHRÁŇ SI TO VEDOMIE SEBA V SEBE. V KAŽDOM OKAMIHU ŽIVOTA.