HARMONIZÁCIA Z PRIESTORU SRDCA  
Alishia Gajič & Lenka Balanc

November 15 - 27 / 2023 (13 dní, 12 nocí)

Frekvencie plné hojnosti, blaha, naplnenosti a Slnka. Pocestujete s nami do Maroka a vyživte  svoje bunky touto životodarnou esenciou! Doprajte si
Harmonizačný pobyt pre všetkých - ženy i mužov, ktorí chcú vo svojom živote viac. Viac hojnoti, viac lásky, viac poznania a viac múdrosti.
Čaká nás komplexný program na prijatie všetkých darov, ktoré nám ponúka sám život.

Máte pocit, že sa stále ponáhľate?  Staráte sa v prvom rade o druhých a nezostáva vám čas a energia pre vás? Máte často pocit, že presahujete sami seba?  
Tak si len predstavte, že sa zastavíte bez výčitiek a  pokojne sa usadíte  vo svojom tele, prijmete sa s láskou a s vďačnosťou.
Tento pobyt je nastavený tak, aby ste mali priestor sa o seba starať v láske a pozornosti, bez náhlenia. Tak aby ste dovyžili seba na všetkých úrovniach mysle, duše a tela. A s plnou chuťou sa následne vrhnúť do všetkých tých úžasných zážitkov, ktoré sú pre Vás pripravené.

 

| Objavíte marockú ríšu zmyslov, vôní, esencií a aróm z celého sveta.  

Exkluzívny program pod vedením dvoch skúsených lektorov. A na čo sa môžete tešiť?

- usadenie sa v tele, pocit ukotvenia a výživy 

- transformácia vnímania v pohybe bez tlaku, sily a intenzity

- sledovanie energie z priestoru srdca s cieľom obnoviť bunkovú pamäť, proces uvoľnenia traumy a aktivácie hravosti a zábavy, sebadôvery, veľkoleposti, jemnosti a vnútornej sily

- aktivácia superživota, hojnosti a bohatstva - certifikovaný telesný proces, ktorý si sami vyskúšate, vyživíte a môžete ho ďalej praktizovať vo svojom živote

-  otvorenie sa životu, možnostiam, darom a dôvere

 Zažijete nový rozmer vo vašom tele, pocit, na ktorý nebudete chcieť zabudnúť Pozývame vás na cestu do MAROKA, ktorá vám zmení život...

Lenka BALANC dipl.um.

Lenka BALANCOVÁ má viac ako dvadsaťročné skúsenosti v tejto oblasti, je tanečnicou a lektorkou mnohých pohybových foriem všetkých generácií. 
Väčšinu svojej práce venuje VEDOMÉMU POHYBU, ktorý sa zameriava na vyrovnávanie telesnej nerovnováhy. Zameriava sa na prepojenie tela s mysľou s dôrazom na prístup k pohybu, ako aj k sebe samému. 
Vždy je možné začať žiť v láskavosti k svojmu telu, svojim túžbam, želaniam, potrebám a pocitom. Nie prežiť, ale žiť svoj jedinečný životný príbeh.
"Verím, že cvičiť a tancovať môže každý, len treba vedieť ako. Cieľom mojich hodín nie je hrať, ale starať sa. Ten krásny pocit, keď sa naozaj usadíte. Dávam si veľký pozor, aby som rešpektoval svoje vlastné schopnosti a hranice.

Doc. Mgr. Alishia Gájič

Kompletné poradenstvo v rámci skúseností s biorezonanciou v oblasti frekvenčnej naturopatie na profesionálnej úrovni v súlade s celostnou výživou podľa aktuálnych potrieb organizmu. Využíva dlhoročné skúsenosti z naturopatie, poznatky z fyzioterapie, svaly z profesionálnej praxe športového a výživového trénera, ako aj orgány z pohľadu "východnej" medicíny, podľa tradičnej čínskej medicíny.
Jej cieľom je, aby sa klient cítil lepšie a lepšie nielen po zdravotnej stránke so skvelými výsledkami, ale hlavne, aby telo dosiahlo harmóniu v týchto troch oblastiach: fyzickej, mentálnej a emocionálnej. 
Táto harmónia je najdôležitejšia! Nielen pre seba, ale aj pre celú našu rodinu a životné prostredie. Takáto energia totiž odráža len spokojnosť a najlepšiu spätnú väzbu.

| NÁŠ PROGRAM

Dokonalá kombinácia poznania a oddychu. Počas prvých 3 dní v Marrakéši sa cez spoločné zážitky  naladíme na rytmus a tempo krajiny a následne nás čaká 10 spoločných voľných dní a 2 výletov. Toto  všetko  spolu zažijeme počas nášho 13 dňového pobytu.

Prílet do krajiny zázrakov

DEŇ 1 ~ Marhaba. Buďte srdečne vítaní.

Prílet do Marrakéšu. Po spoločnom odbavení na letisku  pohodlným transferom sa presunieme do Riádu (hotela), kde nás bude čakať uvítací rituál - pravý marocký mätový čaj a typické marocké koláčiky.  Náš pobyt začneme spomalením a odpočinkom v našom nádhernom Riáde a večer s nádherným západom slnka si vychutnávanáme domácu marockú večeru z čistých prírodných zdrojov.

Mesto zázrakov - Marakéš

Deň 2 ~ Spoznajme mesto ekologickou cestou  - peši a na bicykli. Medina, Berberské trhy, mešita Koutoubia.

Raňajky a čaká nás Marakéš. Červené mesto, Dcéra púšte, Bránu do hôr, Perlu juhu a Bagdad západu. Pulzujúce mesto, v ktorom sa vďaka farbám, vôňam, chutiam a zážitkom zosilňujú zmysly. Mesto zázrakov.

Krásy Marakéšu začneme objavovať ekologickým spôsobom. Kto nevyskúša, neuverí. Po 2 hodinách na bicykli Vám garantujeme, že sa budete vedieť zorientovať v starom meste – medine – a budú z Vás praví domáci marrakchi. Spolu s mladými, miestnymi sprievodcami, v príjemnom tempe , objavíme skryté klenoty a zákutia Marakéšu, aké poznajú len miestni a ktoré zvyčajne zostávajú pred turistami ukryté. Poobede nás čakajú trhy v starej medine, na ktoré  si vyčleníme dostatok času. Pretože to, čo tu spolu uvidíme, ďaleko predčí naše očakávania. Nájdeme tu naozaj všetko, na čo si len pomyslíme – nádherné berberské šperky, voňavé koreniny, ručne zdobené šaty ako z 1000 a 1 noci, typické marocké topánky babouche, kožené kabelky, ručne pletené košíky, majstrovsky tepané lampy, sošky z alabastru, drahé kamene a krištály, tradičné berberské koberce. Podvečer návrat na hotel, večera.

Marakéš - Ušľachtilý deň pre všetky naše zmysly

Deň 3 ~ Wellness Day- Hammam- dokonalý celostný wellness zážitok

Dovyživte seba a naplno sa  ponorte do všetkých tých úžasných zážitkov, ktoré na Vás čakajú.
Potešenie z extrémnej radosti a relaxácie spokojného tela a mysle - procedúra HAMMAM. Hammam je tradičný kúpeľný rituál, po ktorom čas i priestor nadobudnú úplne inú dimenziu. Rituál, ktorý je nadovšetko prospešný pre telo a myseľ a dušu. Procedúra s možnosťou masážnych techník, ktoré sa dedili z generácie na generáciu.  
Večer návrat na hotel, voľný program.

Presun k oceánu 

Deň 4 ~  Príchod do Raja

Raňajky, transfer klimatizovaným minibusom cca 4 - 5 hodín. Náš rezort t sa nachádza kúsok od Agadiru. Zažijete tu relaxačné prostredie priamo na pláži, kde si môžete vychutnať množstvo aktivít, ako je joga a surfovanie alebo upokojujúce masáže, kúpele, jacuzzi, bazén a tiež tropické záhrady priamo na pláži. Čaká na vás výnimočné miesto priamo na dlhej pláži, nezabudnuteľné chvíle, ktoré vám pomôžu načerpať nové sily, vyživiť sa, omladnúť, znovu sa spojiť so sebou a relaxovať. Staňte sa najlepšou verziou seba samého. Sľubujeme, že na všetky tieto výnimočné a vzácne chvíle budete spomínať ešte dlho po návrate domov. Transfer do hotela, ubytovanie, spoločne podávaná večera. Vitajte v raji.

Bezstarotné dni v našom rezorte

5 - 11 deň - spoločný a voľný program 

Spoločný a voľný program .Deň začnete ranným cvičením s Lenkou od 7:30 do 8:30, po ktorom budú nasledovať raňajky do 10:00. Čakajú Vás dni plné Slnka, dobrého jedla, masáží, bazéna, oceánu a dlhej pláže. Popoludňajší program s Alishou bude od 17:30 do 18:30 a potom spoločná večera v rezorte. Počas pobytu budú možné výlety, počas výletov nie je program.

Ranný program s Lenkou:
vedomý pohyb - dýchacie techniky. - prijatie druhu. - znovuobjavenie lásky k pohybu. - meditácia. - Muzikoterapia - flexibilita a sila tela
Popoludňajší program s Alishou:
Fyzické procesy - Kto si - Koľko jasnosti môžeš mať sám so sebou? - Aktivácia finančného vedomia - Rozširovanie radosti z priestoru srdca - Rozsvieť sa a prijmi sa s láskou k sebe samému - Nakopni sa do života!

Posvätný čas pre seba

12 deň - Integrácia a oddych

V posledný deň je voľno bez spoločného programu. Je to čas na integráciu, reflexiu programu a oddych pred spiatočnou cestou.

Bislama. Zbohom, až kým sa opäť nestretneme.

Deň 13  ~ Raňajky a odchod z Maroka

Doprajte si posledné raňajky v krajine krásy a kontrastu predtým, ako Vás Váš súkromný šofér odvezie na letisko. V skutočnosti po 13  dňoch avšak na základe prežitých zážitkov sme tu strávili skoro mesiac. Naším želaním je, aby ste odišli s vedomím, že samotná cesta je cieľom
 

| ČO SPOLU ZAŽIJEME
Pozývame Vás na cestu, ktorá zmení Váš život....

Ranný program s Lenkou BALANC dipl.um.

vedomý pohyb  •  dýchacie techniky. • prijatia druhu.•znovuobjavenie lásky k pohybu.• meditácia.  • muzikoterapia • flexibilita a sila tela

Popoludňajší program s Doc. Mgr. Alishia Gájić

Fyzikálne procesy • Kto ste?• Koľko jasnosti môžete mať sami so sebou? • aktivácia finančného vedomia • rozšírenie radosti z priestoru srdca• rozsvieťte sa a prijmite sa s láskou k sebe samému • nakopnite sa k životu!

| NAŠE UBYTOVANIE V MARAKÉŠI
Unikátne Spa & Wellness resorty

Počas prvej časti pobytu budete ubytovaní v dvoch tradičných riádach vedľa seba, čo sú typické marocké domy s rajskými záhradami uprostred, vyzdobenými izbami a jemným nočným svetlom sviečok. Vďaka tomuto ubytovaniu priamo v centre starej mediny spoznáte pravú marockú kultúru. .Najlepšie riády majú stále vlastný "hammam", luxusnú verziu tradičných marockých verejných kúpeľov. Práve tu zažijete svoj wellness deň s pravým marockým hammamom.

| NAŠE UBYTOVANIE PRI OCEÁNE

Náš hotel  je kúsok raja. Nachádza sa medzi pohorím Atlas a krásnou piesočnatou plážou, ktorá sa tiahne na kilometre. Ponúka udržateľný dovolenkový zážitok so zodpovedným  prístupom k životnému prostrediu.
Nachádza sa len niekoľko kilometrov severne od Agadiru a je oázou pokoja ďaleko od ruchu mesta. Zažijete tu relaxačnú dovolenku na pláži, kde si môžete vychutnať množstvo aktivít, ako je joga a surfovanie alebo upokojujúce masáže, kúpele, vírivku, bazén a tiež tropické záhrady priamo na pláži. 

Očarujúce miesto v absolútnom harmonickom spojení s prírodou

Prečo milujeme náš hotel

| BIO kuchyňa a miestne produkty

Bohatstvo chutí marockých jedál spočíva v zdravej, čerstvej a voňavej kuchyni, ktorá sa skladá najmä z ekologických produktov z miestnych fariem. Vďaka blízkosti priľahlej rybárskej dediny sa uprednostňujú aj čerstvé ryby, ktoré každé ráno privážajú malé rybárske lode. Šéfkuchár neustále vyhľadáva miestne a ekologické produkty, aby rezort ponúkal len tie najlepšie a najčerstvejšie suroviny. 
Vitamínové raňajky
Na raňajky si pochutnáte na ovocí plnom vitamínov, müsli, čerstvo vylisovaných džúsoch, granátových jablkách, opunciách a inom regionálnom ovocí v závislosti od sezóny. Špecialitou sú aj marocké palacinky s medom s medom z berberských liečivých rastlín.

Prečo milujeme náš hotel

| Paradise Yoga Shala 

Každý deň pri východe a západe slnka vás v tomto očarujúcom prostredí čaká bohatý program, počas ktorého si môžete vychutnať upokojujúci šum vĺn s výhľadom na oceán. V tomto krásnom priestore zharmonizujete svoje telo, celkovú vitalitu a vnútorný pokoj. 

Prečo milujeme náš hotel

| Paradise Wellness Svätyňa

PARADISE ECO SPA spája starostlivosť marockej orientálnej tradície s tradičným umením blahobytu z celého sveta a ponúka vám kompletnú ponuku a cielené programy, ktoré splnia vaše potreby a uspokoja všetky vaše túžby.
Naše ošetrujúce rituály sprevádzajú tie najlepšie lokálne produkty s prírodnými účinnými látkami, ktoré sa zbierajú s rešpektom k životnému prostrediu a ľuďom, aby boli optimálne účinné: pomarančový kvet, čierne mydlo, arganový olej, Ghassoul, šafran, ruža, med, bambucké maslo, červený, čierny, biely alebo zelený čaj... 

Prečo milujeme náš hotel

| Luxusné Premium Suite izby

Z izieb sa naskytá nezabudnuteľný výhľad na Atlantický oceán, záhradu a bazén. Sú dostatočne priestranné ( 72m2) a majú spálňu,obývačku  posedenie na terase.

DETAILY & CENY & PODMIENKY

Tento  13 -dňový plne sprievodcovaný  pobyt slovensky hovoriacim sprievodcom  je pripravený tak,aby ste si mohli užiť svoje cestovanie a výlet naplno a nemuseli  sa starať o žiadne detaily. Náš krásny hotel, vynikajúce miestne jedlo a detailne pripravený program je preverený spoločnosťou Aromi Travel tak,aby vám poskytli ten najlepší autentický marocký zážitok.

• 13 dní / 12nocí
• Cena pobytu: 79.800 CZK

 

JE ZAHRNUTÉ V CENE:

•  všetky transfery počas pobytu
• 12x ubytovanie 
• 12x raňajky
• 12 x večere
• MARRAKECH - výlet podľa programu
• obajvovanie miestnej kuchyne, kultúry, spirituality, lokálnych remeselníkov, apoték a miestneho  poľnohospodárstva
• sprievodca počas celého pobytu
• Program s Alishiou Gajič a Lenkou Balanc

NIE JE ZAHRNUTÉ V CENE:

•  spiatočná letenka PRAHA  - MARRAKECH- PRAHA  cca 13.000 CZK
• cestovné poistenie (povinné) - 135 CZK/ osoba
• miestne poplatky 2,50 Eur / osoba / noc
• obedy mimo stanovené dni
• vstupy, výlety počas vášho „voľného“ času, všetky vaše nákupy, alkohol

** AT si vyhradzuje právo zmeny programu zájazdu.

Ak si chcete rezervovať svoje miesto, zavolajte na číslo +421 902 918 832, alebo pošlite e-mail na adresu adina@aromitravel.com. Počet účastníkov je obmedzený, preto si čo najskôr zarezervujte svoje miesto a dátum.

Zarezervujte si miesto

OSLAVUJ NAPLNO ŽIVOT. TEŠ A ZO SVOJHO TELA. VYCHUTNÁVAJ S ROZKOŠOU POZEMSKÉ DARY - DARUJ SI VŠETKO, PO ČOM TVOJE SRDCE TÚŽI. NEPÚTAJ VŠAK K TOMU SVOJU DUŠU.